Kovový lampáš NAPIER ANTIQUE, 56 cm, (L)

Kovový lampáš NAPIER ANTIQUE, 56 cm, (L)

Čierny lampáš z kovu a skla NAPIER ANTIQUE. Rozmery: Ø13 x V56 cm.

69,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Skvostný kúsok, ktorý svojim sofistikovaným dizajnom nádherne ozdobí váš domov. Priehľadné sklokovovom rámiku v čiernej farbe nechá preniknúť blikotajúce sa svetlo sviečky, naladí vás na hrejivú atmosféru .Vďaka klasickému dizajnu sa skvele hodí do každého interiéru a exteriéru, či už ide o vintage, moderný, alebo priemyselný štýl.

Lampáš má otváracie dvierka pre jednoduchú manipuláciu so sviečkou, zatvára sa západkou. Stačí len do neho vložiť čajové, či väčšie valcové sviečky a užívať si príjemné chvíle pri sviečkach. Krásne bude vyzerať, keď sviečky zladíte s farbou textílie či ostatných doplnkov interiéru, alebo terasy či balkóna. 

Navyše môžete lampáš rôznymi krásnymi sezónnymi dekoráciami naaranžovať. Napríklad na jeseň gaštanmi, v zime jedľovými vetvičkami, šiškami alebo figúrkami, kvetmi na jar,  v lete mušľami.  Alebo jednoducho  so svetelnou reťazou sa postará o tú najhrejivejšiu atmosféru.

Len kľudne experimentujte a hlavne sa pri tom bavte!  Lampáš má praktické kovové uško, ktoré slúži na ľahké a bezpečné premiestnenie, môžete ním aj lampáš zavesiť.

Parametre

Farba
Číra
Farba
Čierna
Rozmery
Ø13 x V56 cm
Materiál
Sklo
Materiál
Kov
128240
Lifestyle
Lampáše

Súvisiace produkty

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

(Sú tu 10 ďalších produktov v rovnakej kategórii)