SPÔSOB A CENNÍK DOPRAVY:

DPD Platba vopred
Platba na dobierku
4,90 EUR
+1,20 EUR

V deň expedície obdržíte e-mail s číslom balíka a odkazom na sledovanie pohybu Vašej zásielky.

Viac o DPD

 • Zásielka bude doručená spravidla nasledujúci pracovný deň odo dňa expedovania. Doručenie zásielok prebieha štandardne v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hod..
 • V deň doručenia budete informovaný e-mailom o predpokladanom termíne doručenia zásielky. V e-maile kuriérskej spoločnosti nájdete aj odkaz na sledovanie zásielky.
 • E-mail obsahuje aj link, prostredníctvom ktorého môžete zmeniť dátum, adresu doručenia, alebo presmerovať balík do odberného miesta DPD Pickup.
 • Vašu zásielku môžete tiež sledovať na webovej stránke DPD: https://www.dpd.com/sk/sk/cakam-balik/sledovanie-balikov/ Do políčka stačí zadať číslo Vášho balíka.
 • Dobierku môžete zaplatiť v hotovosti alebo kartou.
 • Ak Vás kuriér počas doručenia nezastihne a nemáte s ním dohodnutý iný termín doručenia, na ďalší pracovný deň prebehne druhý pokus o doručenie.

SPÔSOB PLATBY

Vašu objednávku môžete zaplatiť:

 • Dobierkou – poplatok 1,20 Eur s DPH (suma bude prirátaná k cene dopravy).
  Tovar zaplatíte pri prevzatí zásielky kuriérovi DPD Slovensko. Môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ak je tovar skladom objednávku odošleme do 2 pracovných dní.

 • Online platobnou kartou (3D secure) - 0 Eur
  Svoju objednávku môžete zaplatiť online pohodlne a bezpečne prostredníctvom platobnej karty cez platobnú bránu Tatra banky . Pri dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu, kde realizujete platbu platobnou resp. kreditnou kartou. Ak by platba zlyhala, objednávku môžete zaplatiť bankovým prevodom. Do poznámok prosím zadajte kód vašej objednávky.

 • Online bankovým prevodom Trustpay – 0 Eur
  Bezpečná, okamžitá platba cez internetbanking Vašej banky. Po vytvorení objednávky budete prostredníctvom platobnej brány Trustpay presmerovaný na zabezpečenú stránku Vašej banky s predvyplnenými údajmi o platbe, kde môžete rýchlo a pohodlne za tovar zaplatiť. S Vašimi údajmi neprichádzame do kontaktu, sme informovaní iba o úspechu alebo neúspechu transakcie. Výhodou tejto platobnej metódy v porovnaní s klasickým prevodným príkazom je, že Vašu úhradu zaevidujeme okamžite. To znamená, že môžeme Vašu objednávku okamžite riešiť.

 • Bankovým prevodom – 0 Eur
  Do poznámok prosím zadajte kód vašej objednávky.

  Číslo nášho bankového účtu:
  IBAN SK52 1100 0000 0026 2510 4845, vedený v Tatra banka, a.s.
  Názov účtu: SALUS SK, s.r.o.
  SWIFT kód (BIC): TATRSKBX

Pri zvolení platby vopred (platobnou kartou a bankovým prevodom) objednávku odošleme až po pripísaní celkovej sumy na náš účet.