Kameninový dezertný tanier KIMO Aqua, Ø21 cm

Kameninový dezertný tanier KIMO Aqua, Ø21 cm

Kameninový dezertný tanier KIMO, Aqua. Priermer 21 cm.

11,45 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Už v katalógu POMAX nás ohúrila séria KIMO, a už sme sa nevedeli dočkať, kedy vám ju budeme môcť priniesť. Lebo tá je naozaj podarená! Na povrchu kameninového taniera v nádherných odtieňoch morsko zelenej farby boli použité rôzne typy glazúr – na vonkajšiu bola nanášaná reaktívna, a na vnútornú zas glazúra s prasknutým efektom, čím riad dostane hlboký, kryštalický povrch s  neobyčajne krásnymi a intenzívnymi farbami. Rafinované riešenia, ktorých výsledok je naozaj výnimočný, okázalý a je pastvou pre očí. Čo poviete?

Doprajte vášmu jedálenskému stolu tú pravú stredomorskú atmosféru v rozmanitých odtieňoch farieb mora!

Kolekcie belgickej značky POMAX pozostávajú z konceptov, ktorých jednotlivé kúsky sú vzájomne dokonale zameniteľné a úžasne kombinovatelné podľa vašej „chuti“ a fantázie, vďaka čomu sú vhodné na každú príležitosť, tak na spoločné rodinné chvíle ako aj na priateľské posedenie.

Nechajte svoju predstavivosť voľne lietať, a vytvorte s vašimi nápaditými kreáciami tú správnu náladu pre každú príležitosť!

Dekorácia povrchu reaktívnou glazúrou: Dekorovanie kameniny reaktívnymi glazúrami je špeciálna technológia výroby. Pre tieto výrobky sa používajú vysoko reaktívne  granilie (jemne mleté sklá), ktoré sú sieťotlačou aplikované na povrch a potom vypálené. Pri výpale dochádza k roztaveniu týchto sklovín a k ich reakcii  s črepom, zároveň spolu navzájom reagujú jednotlivé použité granilie.  V priebehu výpalu tak vznikajú jedinečné efekty, ktoré sú vďaka vzájomným reakciám použitých materiálov pre každý kus originálne.

Je vhodný do umývačky riadu, aj do mikrovlnnej rúry.

Parametre

Farba
Modro zelená
Rozmery
Priemer 21 cm.
Materiál
Kamenina
34312-07
POMAX
Porcelán a keramika

Súvisiace produkty

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

(Sú tu 10 ďalších produktov v rovnakej kategórii)