Porcelánová miska ENVOL, Black/White, Ø15 cm

Porcelánová miska ENVOL, Black/White, Ø15 cm

Biela porcelánová miska s čiernymi vtáčikmi ENVOL. Rozmery: Ø15 cm, výška 7 cm

9,50 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Ikonická čierno-biela kombinácia si podmanila nielen svet módy, ale rovnako fascinujúco pôsobí aj keď sa k slovu dostane pri stolovaní a prestieraní. Táto prekrásna porcelánová miska svojim dômyselným dizajnom je toho pravým príkladom.

Je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu. Vonkajšia strana má jednoduchú bielu farbu, vnútri je zdobená s nádherným motívom lietajúcich vtákov čiernej farby, ktoré voči bielemu povrchu vytvárajú dokonalý, elegantný kontrast. Vkusne v nej môžete naservírovať polievky, rôzne omáčky, šaláty, alebo aj  raňajkové müsli.

Misky môžete používať  aj samostatne, dajú sa však rozmanito kombinovať s ostatnými kúskami našej kolekcie podľa vašej fantázie, alebo si nimi môžete spestriť a zatraktívniť vašu súčasnú jedálenskú súpravu.

Nechajte svoju predstavivosť voľne lietať, a vytvorte s vašimi nápaditými kreáciami tú správnu náladu pre každú príležitosť!

Kolekcie belgickej značky POMAX pozostávajú z konceptov, ktorých jednotlivé kúsky sú vzájomne dokonale zameniteľné a úžasne kombinovatelné podľa vašej „chuti“ a fantázie, vďaka čomu sú vhodné na každú príležitosť, tak na spoločné rodinné chvíle ako aj na priateľské posedenie.

Je vhodná do umývačky riadu, aj do mikrovlnnej rúry.

Parametre

Farba
Biela
Farba
Čierno biela
Rozmery
Priemer 15 cm, Výška 7 cm
Materiál
Porcelán
36399-07
POMAX
Porcelán a keramika

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

(Sú tu 10 ďalších produktov v rovnakej kategórii)