BROSTE COPENHAGEN kanvička na mlieko Nordic Coal, 300 ml

BROSTE COPENHAGEN kanvička na mlieko Nordic Coal, 300 ml

Kanvička na mlieko Nordic Coal z kameniny, čierna. Objem: 300 ml.  Rozmery: Ø12xV9 cm.

13,76 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Silný výraz a organické tvary sú pre kolekciu Nordic Coal od BROSTE COPENHAGEN základom. Bola inšpirovaná silou prírody a jej krásnych surových materiálov, čo je pre bývanie v útulnom severskom duchu tak príznačné. Vďaka bohatým odtieňom uhlovej farby v spojitosti s minimalistickým dizajnom stolový riad sortimentu Nordic Coal bude výrazným a pútavým prvkom každého jedálenského stola, a dokáže tak vytvoriť vzrušujúce a mimoriadne štýlové stolovanie.

Je vyrobená ručne, a tak je každý kúsok jedinečný, a taktiež aj dôvodu, že glazúra má rôzne postupy vypaľovacích procesov, reaguje veľmi senzitívne, čoho výsledkom sú rôzne textúry a farby povrchov. To však nie je chybou výrobkov, ale práve naopak, v tom spočíva ich osobitý šarm. Nakoľko ide o poctivé remeselné spracovanie, môžu sa jednotlivé kúsky od seba mierne líšiť, aj od zobrazených na fotke.

Značka BROSTE COPENHAGEN predstavuje dokonalú vyváženosť severskej tradície a súčasných trendov. Ich dizajn v sebe snúbi moderné hrany s klasickou vitalitou.

Parametre

Farba
Čierna
Rozmery
Priemer 12 cm, Výška 9 cm
Materiál
Kamenina
Porcelán a keramika

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

(Sú tu 10 ďalších produktov v rovnakej kategórii)