BROSTE COPENHAGEN šálka s podšálkou Nordic Coal, 250 ml

BROSTE COPENHAGEN šálka s podšálkou Nordic Coal, 250 ml

Šálka z podšálkou Nordic Coal z kameniny, čierna. Objem: 250 ml. Rozmery: priemer 11 cm, výška 5,8 cm.

15,45 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Silný výraz a organické tvary sú pre kolekciu Nordic Coal od BROSTE COPENHAGEN základom. Bola inšpirovaná silou prírody a jej krásnych surových materiálov, čo je pre bývanie v útulnom severskom duchu tak príznačné. Vďaka bohatým odtieňom uhlovej farby v spojitosti s minimalistickým dizajnom stolový riad sortimentu Nordic Coal bude výrazným a pútavým prvkom každého jedálenského stola, a dokáže tak vytvoriť vzrušujúce a mimoriadne štýlové stolovanie.

Je vyrobená ručne, a tak je každý kúsok jedinečný, a taktiež aj dôvodu, že glazúra má rôzne postupy vypaľovacích procesov, reaguje veľmi senzitívne, čoho výsledkom sú rôzne textúry a farby povrchov. To však nie je chybou výrobkov, ale práve naopak, v tom spočíva ich osobitý šarm. Nakoľko ide o poctivé remeselné spracovanie, môžu sa jednotlivé kúsky od seba mierne líšiť, aj od zobrazených na fotke.

Značka BROSTE COPENHAGEN predstavuje dokonalú vyváženosť severskej tradície a súčasných trendov. Ich dizajn v sebe snúbi moderné hrany s klasickou vitalitou.

Parametre

Farba
Čierna
Rozmery
Priemer 11 cm, Výška 5,8 cm
Materiál
Kamenina
Objem
250 ml
Porcelán a keramika

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

(Sú tu 10 ďalších produktov v rovnakej kategórii)