Porcelánová miska BASIL, white

Porcelánová miska BASIL, white

Biela porcelánová miska s čiernym okrajom BASIL. Priemer 16 cm. 

12,98 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Vychutnajte si raňajky v tejto rozkošnej porcelánovej miske BASIL a  zaisto vám spríjemní ranné vstávanie.  Biela glazúra s malými čiernymi bodkami sa skvele „rýmuje“ s čiernou farbou na okraji misky.

Úžasné pre servírovanie raňajkových kaší, ovocných šalátov, alebo si v nej pripravte zdravú smoothie misku plnú farieb, ktorá vás dobije potrebnou energiou na celý deň.

Nemusíte ju však po raňajkách hneď schovať do skrine. Skvele sa hodí aj na servírovanie rôznych šalátov, dezertov, či horúcich polievok v chladnom období, alebo studených ovocných na osvieženie v letných horúcich dňoch.

Bola inšpirovaná babičkinými smaltovanými kovovými riadmi minulosti, vďaka čomu dokáže vrátiť pocit teplého domova a atmosféru vtedajších bezstarostných čias -  len v modernom prevedení. Nostalgia v celej svojej kráse!

Kolekcie značky POMAX pozostávajú z konceptov, ktorých jednotlivé kúsky sú vzájomne dokonale zameniteľné a úžasne kombinovatelné podľa vašej „chuti“ a fantázie, vďaka čomu sú vhodné na každú príležitosť, tak na spoločné rodinné chvíle ako aj na priateľské posedenie

Porcelán je ľahká, tvrdá keramika, ktorá je trvácna a obzvlášť odolná proti opotrebovaniu.

Je vhodná do umývačky riadu, aj do mikrovlnnej rúry.

Parametre

Farba
Čierno biela
Farba
Biela
Rozmery
Priemer 16 cm
Materiál
Porcelán
34310-07
POMAX
Porcelán a keramika

Mohlo by sa Vám tiež páčiť

(Sú tu 10 ďalších produktov v rovnakej kategórii)